Pakiet Konfiguracyjny TWÓJ NOWY LAPTOP

50,00 zł

Pakiet

50,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie
sku:

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

Uważasz, że czysty system nie posiada wystarczająco dużo funkcji, które zapewnią Ci wygodna i bezproblemową pracę?

Oferujemy coś właśnie dla Ciebie.

Jest to pakiet startowy najpotrzebniejszych programów, które sprawią, że Twój laptop stanie się w pełni funkcjonalny.

Pakiet zawiera:

Program antywirusowy: Bitdefender Antivirus Freeantywirus zabezpiecza i chroni przed wirusami lub złośliwym oprogramowaniem w momencie podłączenia do sieci internetowej
Pakiet biurowy: LibreOffice w którym znajdziemy edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, edytor prezentacji multimedialnych Impress, edytor grafiki Draw, program do tworzenia formuł i zapisów matematycznych Math, a także program do tworzenia i obsługi baz danych Base
Odtwarzacz filmów: VLC odtwarza większość plików multimedialnych (MPEG-2, MPEG-4, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3) bez potrzeby instalowania kodeków
Przeglądarki www: Google Chrome/Firefox/Opera
Program do pakowania: 7-Zip najpopularniejszy darmowy program do pakowania i rozpakowywania plików

Antywirus z najlepszą ochroną na świecie

Chroni ponad 500 milionów urządzeń.
Wielokrotnie nagradzany antywirus dla komputerów PC, komputerów Mac, urządzeń mobilnych i inteligentnych domów.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony antywirusowej dla jednego urządzenia, inteligentnego domu, małej firmy, infrastruktury hybrydowej czy korporacyjnego centrum danych, mamy dla Ciebie antywirus zapewniający najlepsze zabezpieczenia, niezrównaną wydajność i łatwość użytkowania od 2001 roku.
Bitdefender konsekwentnie dostarczają wielokrotnie nagradzane produkty bezpieczeństwa i analizy zagrożeń dla ludzi, domów, firm i ich urządzeń, sieci i usług w chmurze.Dziś Bitdefender jest również wybranym dostawcą, używanym w ponad 38% światowych rozwiązań bezpieczeństwa.Uznany przez przemysł, szanowany przez dostawców i ewangelizowany przez naszych klientów, Bitdefender jest firmą cyberbezpieczeństwa, której można zaufać i na której można polegać.
*Bitdefender wersja angielska (wymagana rejestracja)

Twórz szybko i wygodnie

LibreOffice jest potężnym pakietem biurowym i następcą OpenOffice. Czytelne i wszechstronne narzędzia pozwolą Ci na wykorzystanie Twojego potencjału w pracy biurowej i własnych projektach.
Na pakiet LibreOffice składa się kilka programów, które razem tworzą najlepsze wolne i darmowe rozwiązanie na rynku, a dzięki silnej społeczności stają się one lepsze z każdą wydaną wersją.
LibreOffice 7.1: od lat bezkonkurencyjny wśród wolnych i darmowych pakietów biurowych. Wykorzystaj swój potencjał zbudowany na bazie ponad dwóch dekad rozwoju.
Chrome / Mozilla / EDGE / SAFARI / Brave/ Operabr> Przeglądarki internetowe to nasze okno na świat. Warto wybrać najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i używając potrzebnych nam funkcji, ułatwić sobie codzienne korzystanie z internetu.
*Prosimy o podanie przeglądarki, w innym przypadki zainstalowaną przeglądarką będzie Google Chrome

dtwarzacz video / filmów

VLC jest darmowym i otwartym, wieloplatformowym odtwarzaczem multimedialnym i frameworkiem, który odtwarza większość plików multimedialnych oraz płyty DVD, Audio CD, VCD i różnego rodzaju strumienie

Sterowniki

Nie musisz martwić się o instalowanie sterowników, wszystkim się zajmiemy. Dostajesz sprzęt gotowy do pracy, zabawy!

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: