PIMAX BUNDLE Valve Knuckles 2 kontrolery

2 499,00 zł

PIMAX BUNDLE

2 499,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie
sku: VRVALVEKNUCKLE
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

Uwaga!

Kontrolery dedykowane tylko i wyłącznie do współpracy z headsetami PIMAX i tylko z nimi są sprzedawane . Użytkowanie z innymi zestawami może skutkować zablokowaniem produktu przez jego producenta, firmę VALVE Inc. na mocy postanowień licencyjnych. Zablokowane zestawy nie podlegają zwrotowi ani reklamacji z tytułu gwarancji/rękojmi.

Bezprzewodowe kontrolery Valve Knuckles

Kontrolery Valve Knuckles to zupełnie nowy sposób na doświadczenie wirtualnej rzeczywistości. Na tle dostępnych na rynku kontrolerów VR wyróżnia się funkcją rozpoznawania położenia palców, dzięki czemu możliwe będzie wykonywanie prostych gestów w świecie wirtualnym. Sprzęt wyposażony został w kilka paneli pojemnościowych, dzięki którym możliwe jest wykrywanie położenia i nacisku naszych palców.Rozwiązanie to może pozwolić m.in. na chwytanie, podnoszenie lub obracanie w naturalny sposób elementów znajdujących się w świecie wirtualnym. Może też służyć do komunikacji za pomocą gestów i łatwiejszej obsługi interfejsu.

Twoje ręce w wirtualnej rzeczywistości

Zaprojektowane, by umożliwić intuicyjną interakcję, precyzyjne odwzorowanie rąk oraz długotrwałą wygodę.

Chwytaj, upuszczaj, rzucaj

Interakcja z otoczeniem, obiektami i ludźmi tak jak w rzeczywistości. Kontrolery Valve Index przetwarzają zaawansowane dane sensoryczne, by zaoferować ci dokładniejsze odwzorowanie rąk w VR i umożliwić całą gamę nowych interakcji, doświadczeń i opcji wyrażenia siebie.

Wygodne i bezpieczne

Ergonomia specjalnie zaprojektowana z myślą o interakcjach otwartymi rękami i długiej rozgrywce.

Interakcje otwartą ręką

Opaska pozwala całkowicie otworzyć rękę, aby upuścić lub rzucić dany przedmiot. Łatwo ją dostosować. Można wyregulować ją w trzech miejscach, dzięki czemu pasuje do większych i mniejszych dłoni. Pozwoli ci to skoncentrować się na grze, bez obaw o to, że możesz upuścić kontroler.

Długotrwała wygoda

Z racji tego, że te kontrolery się nosi, a nie trzyma, podczas sesji grania możesz zrobić sobie przerwę – możesz w pełni rozluźnić ręce, gdyż nie muszą one ciągle trzymać kontrolerów. Tak jak w przypadku innych urządzeń Valve Index, opaski tych kontrolerów są wykonane z chłonącego wilgoć materiału antydrobnoustrojowego, który łatwo wyczyścić.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: