Gogle VR PIMAX 5K PLUS 200° FOV - OD RĘKI

2 500,00 zł

Gogle VR PIMAX

2 500,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie
sku: VRPIM5K+PC
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

Gogle VR Pimax

200° pole widzenia

Standardowe, 200° (po przekątnej), pole widzenia w goglach Pimax gwarantuje niezapomniane wrażenia, zapewniając niezrównaną wierność odwzorowania, która rywalizuje z naturalną wizją człowieka, która raz doświadczona sprawi, że nie będziesz mógł wrócić do żadnego innego zestawu VR. Dzięki Pimax 5K Plus uzyskasz widok VR bez kompromisów. Nowy headset wyposażony jest w podwójne wyświetlacze o bardzo wysokiej jakości obrazu, z wykorzystaniem niestandardowych paneli CLPL z zaawansowaną matrycą pikseli RGB. Zwiększenie subpikseli o 50% powoduje, że efekt "screen door" jest praktycznie niewidoczny, gdy jesteś w wirtualnym świecie.

Ulepszona rozdzielczość

Gogle PIMAX jako jedyne oferują tak szerokie pole widzenia. Nic nie umknie twojemu wzrokowi w grach. Podwójne panele CLPL o rozdzielczości 2560 x 1440, większe soczewki - Nigdy więcej efektu "screen-door" oraz rozmazywania. Poczuj się naturalnie podczas rozgrywki. Ponad 7.5 miliona pikseli z jeszcze większym kontrastem i ostrością koloru w połączeniu z panelem CLPL dają niesamowity obraz w każdym calu ekranu.

Ergonomia

Ergonomicznie zaprojektowana poduszka na twarz i pasek na głowę, pozwalają wygodnie zanurzyć się w tym wirtualnym świecie przez długi czas i zapewniają wystarczająco dużo miejsca na założenie okularów korekcyjnych.
Ultra lekki
Masa gogli wynosi zaledwie 470 g (1,036 funta), dzięki czemu możesz zanurzyć się w wirtualnym świecie przez długi czas i nie męczyć się.
Głęboko wciągająca rozgrywka
Precyzyjne pozycjonowanie, wyraźna jakość obrazu, dokładność dźwięku przestrzennego, obszerne pole widzenia, prowadzą do bezprecedensowego świata rzeczywistości wirtualnej.

Teraz jeszcze wytrzymalszy

Nowe headsety Pimax zostały ulepszone o nowy materiał i specjalną powłokę odporną na uszkodzenia. Gwarantuje to lata bezproblemowych nieprzerwanych wrażeń VR.

Kompatybilność na najwyższym poziomie

Zestaw Pimax 5K Plus obsługuje tysiące gier i wiele więcej dostępnych zarówno na platformie Steam, jak i Oculus Home. Ciesz się filmami i treściami wideo w Internecie, jak nigdy dotąd. Ponadto Pimax 5K Plus jest kompatybilny z kontrolerami Steam oraz innych marek, a także technologią śledzenia Steam VR Lighthouse 1.0 i 2.0 z powierzchnią pokoju do 10 m X 10 m.

Rekomendowane parametry PC

SYSTEM: Windows 8.1, Windows 10
KARTA GRAFICZNA: NVIDIA® GeForce® GTX 1070 i AMD® równoważny lub wyższy
Procesor: intel i5-4590 or AMD FX8350 równoważny lub wyższy
RAM: 8GB lub więcej
Wyjścia wideo: USB2.0/3.0 DisplayPort 1.4

Specyfikacja produktu

Rozdzielczość:2x 2560x1440
Pole widzenia:200°
Wyświetlacz: Dual CLPL (Customized low persistence liquid)
Prędkość reakcji MTP: <15 ms="" br=""> częstotliwość odświeżania: 90 Hz, Wsparcie Brainwarp
Struktura soczewek: Dual Fresnel lenses
Kompatybilność: PC
Fizyczna regulacja IPD: Tak
Moduły rozszerzalne: Tak
Porty: USB 2.0/3.0 DisplayPort 1.4
Audio: 3.5mm wyjście audio, zintegrowany mikrofon
Waga: 470g
Wymiary: 28.1x10.8x13.6
Materiał: bardzo lekki sztywny plastik
Sensory: SteamVR tracking, G sensor, żyroskop, ruchy rąk (Opcionalne)

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: