Czujnik ruchu Kat VR LOCO

499,00 zł

Czujnik ruchu

499,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie
sku:
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

Czym jest KAT LOCO?

KAT loco to system lokomocji VR, którego czujniki umieszcza się na wysokości kostek i który zapewnia pełną fizyczną kontrolę nad czynnościami dolnej części ciał, umożliwiając swobodne chodzenie, bieganie i wykonywanie dowolnych innych ruchów w wirtualnej rzeczywistości.

Fizyczność interakcji VR

Od pierwszych gogli VR po nowoczesne rozwiązania, przemysł VR jako całość nigdy nie przestał nurkować coraz głębiej w wirtualnym świecie, stale dążąc do pełnej fizyczności interakcji VR. A teraz nadszedł czas, aby śledzić VR Locomotion, wprowadzając grę dolnej części ciała! Uwalniając ręce od kontrolowania kierunków ciała i umożliwiając chodzenie stopami, KAT Loco jest ostatnim krokiem do stworzenia kompletnego systemu VR z kontrolą głowy do widzenia, kontrolą dłoni do interakcji manualnych i kontrolą stopy do poruszania się. To skutecznie zwiększa immersję i zmniejsza chorobę lokomocyjną oraz ograniczenie przestrzeni.

Uniwersalna kompatybilność

Uważamy, że w przypadku produktów dedykowanych dla graczy, takich jak KAT LOCO, uniwersalna kompatybilność jest koniecznością. Jedną z głównych cech KAT LOCO jest jego niezrównana współprace ze wszystkimi głównymi platformami, w tym: Steam VR, Viveport, PlayStation VR *, Oculus Home (w fazie rozwoju).

* W przypadku PlayStation VR potrzebujesz dodatkowego adaptera „PiSystem”

Wkrocz do społeczności miłośników VR

Przygotuj się na niezapomniane ruchowe wrażenia VR we wszystkich swoich ulubionych grach, w tym różnych grach RPG AAA i FPS!

I jeszcze więcej - loco pozwala doświadczyć interakcji społecznych w wirtualnym świecie, gdy nie możesz spotkać się z przyjaciółmi w prawdziwym świecie. Czat VR, Rec Room oraz inne gry i symulacje dla wielu graczy stanowią doskonałą okazję do przyłączenia się do ekskluzywnej społeczności miłośników VR z całego świata.

A staje się to lepsze tylko wtedy, gdy możesz doświadczyć go z KAT LOCO.

Steruj jak Ci wygodnie

Opracowane są również nasze natywne tryby: klawiatury i pada dla rozszerzonej kompatybilności oraz głębszej immersji!

Graj we własnym tempie

Funkcja tempomatu pozwala poruszać się w określonym kierunku z określoną prędkością bez ciągłego poruszania nogami. Przemierzanie rozległych krain przez wirtualne światy nigdy nie było łatwiejsze!

Free Locomotion

Co więcej, loco jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi goglami VR i pozwala grać w dowolną grę rzeczywistości wirtualnej z obsługą Free Locomotion. Jest nawet kompatybilny z Oculus Quest poprzez streaming, a my rozwijamy natywny tryb wsparcia.

Algorytmy

System bezwładnościowego przechwytywania informacji i algorytmów filtrowania K-KF, umożliwiający uzyskanie lepszej autonomicznej dokładności przechwytywania i niskich opóźnień ruchu w ciągu 20 ms, w tym oszacowanie ruchu, przetwarzanie danych i transmisja. Wszystko po to, abyś mógł po prostu cieszyć się wirtualnym światem i zapomnieć o opóźnieniach zakłócających immersję.
Integracja z serwerami i bazami danych KAT, które rosną każdego dnia. Nasz zespół dopilnuje, aby im więcej osób korzystało z naszych urządzeń, tym dokładniejsze się stają!

Czujniki

Ponadto czujniki loco są zintegrowane z kilkoma unikalnymi algorytmami i rozwiązaniami technologicznymi, w tym:

· Inteligentne algorytmy przeciwzakłóceniowe zdolne do rozpoznania twoich rzeczywistych intencji, aby chronić cię przed przypadkowym ruchem w wirtualnym świecie. Ich wysoka dokładność pozwala ci swobodnie chodzić, kiedy chcesz, i unikać frustrujących niezamierzonych ruchów, gdy tego nie robisz, ponieważ stale używasz funkcji Roomscale KAT loco do wykonywania innych czynności fizycznych.

Czujniki ruchu są nowe- otwarte pudełko

Łatwość użycia

Nie musisz być profesjonalistą VR, aby poprawnie skonfigurować i skalibrować KAT Loco. Procedura instalacji jest prosta i intuicyjna, a nasze czujniki są łatwe do noszenia i użytkowania przez każdego.

Model KAT LOCO

Sensory
Waga: 35g/1.23 0z każdy.
Wymiary: 50mm/1.97in (średnica) * 24mm/0.94in
podświetlenie: lampki LED
Materiał wykonania: ABS

Baterie
wytrzymałość 10h of ciągłego używania
150 godzin w stanie czuwania
Ładowanie: Fast charging - 1 godzina
Polimerowa bateria litowo-jonowa
Pojemność: 370mAh

Komunikacja
Bezprzewodowo: Bluetooth 4.2
opóźnienie: < 20ms
Zasięg sygnału: 5m
Odbiornik: USB 2.0 i powyżej

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: